Wyjazdy z województw:

małopolskiego

śląskiego

opolskiego

dolnośląskiego

Docelowo nasze busy jeżdżą także do:

Holandia

Holandia leży nad Morzem Północnym. To kraj rowerów, tulipanów i chodaków, ale także jedna ze światowych stolic sztuki. Holandia jest malutkim krajem z bardzo dużą zagranicą – powiedział kiedyś holenderski dyplomata Joseph Luns. Ten cytat oddaje charakter narodu żyjącego od wieków z przyjaznych stosunków z cudzoziemcami – ich potencjalnymi partnerami handlowymi. Bo Holandia żyje z międzynarodowego handlu i jemu zawdzięcza swój dobrobyt. Zapraszamy do odwiedzin tego wspaniałego kraju Właśnie z nami firma LancCar, nasze busy dowiozą państwa nawet w najbardziej oddalone zakątki Holandii.

BUSY DO HOLANDII

Belgia

Królestwo Belgii słynie z pięknych zamków oraz pysznej czekolady. Stolica Bruksela, zwana „Sercem Europy”, uważana jest za najbardziej zbiurokratyzowane miasto na świecie. Zapraszamy do wspólnego przejazdu z firmą LancCar, chociażby po to, aby skosztować jednej z najpyszniejszych czekolad na świecie, a przy okazji spróbować pysznego Belgijskiego piwa z lokalnego browaru!

BUSY DO BELGII

Niemcy

Turyści z całego świata podróżują do Niemiec, aby zobaczyć perły architektury i niesamowite skarby natury. Niemcy to również nasz największy partner handlowy, który odpowiada aż za 28% całego eksportu Polski w 2023 roku! Wielu naszych rodaków wybiera Niemcy w celach zarobkowych właśnie z racji położenia. Dzięki stosunkowo niewielkim odległościom mogą częściej wracać do swoich rodzin, mamy nadzieję, że do wyjazdów, jak i powrotów wybierzecie LancCar!

BUSY DO NIEMIEC